Dlaczego warto?

Mój gabinet jest jednym z wielu poradni w sieci Dobry Dietetyk w Polsce. Jest to największa tego rodzaju sieć w naszym kraju. Charakteryzuje nas indywidualne podejście do pacjenta oraz wysoki standard usług.

Nad naszą jakością czuwa Ogólnopolskie Centrum Żywienia i Promocji Zdrowia Dobry Dietetyk.


Każdy nasz program żywieniowy jest zawsze dobierany indywidualnie dla każdego pacjenta. Przy opracowywaniu diet bierzemy pod uwagę przede wszystkim stan zdrowia, budowę ciała, badania i styl życia, ale nie zapominamy także o możliwościach kulinarnych, preferencjach smakowych czy nietolerancjach naszych pacjentów.

Ze względu na zindywidualizowane podejście do każdego pacjenta nigdy nie wydajemy gotowych programów podczas pierwszej wizyty, ale właśnie na jej podstawie (wywiad) układamy cały plan żywieniowy.

Nasza działalność ogranicza się jedynie do zadań dietetyka Nie prowadzimy żadnego handlu suplementami, preparatami czy innymi wyrobami i nie warunkujemy od nich efektów naszej terapii.


Dzięki współpracy z lekarzami i specjalistami wielu dziedzin jesteśmy w stanie pomóc nawet w bardzo skomplikowanych przypadkach. Nasi dietetycy regularnie biorą udział w szkoleniach, kursach i konferencjach naukowych co pozwala na zdobywanie nowej wiedzy oraz aktualizowanie tej już zdobytej.


Nasi informatycy stworzyli system, dzięki któremu dietetycy w sieci mogą się ze sobą swobodnie kontaktować i wymieniać doświadczeniami, pytaniami i poradami. To pozwala na jeszcze skuteczniejszą pomoc naszym pacjentom.


Programy żywieniowe naszej poradni to nie tylko ogrom cennej wiedzy i swoisty przewodnik po żywieniu, ale również piękne wydanie i doskonała jakość.